www.mikroregionchrudimsko.cz
Vítejte na stránkách Mikroregionu Chrudimsko Členské obce Mikroregionu Chrudimsko
Drobečková navigace

Úvod > Akce v okolí

Akce v okolí


Cesta za králem trollů

Místo
5. května, Heřmanův Městec
Datum konání
Typ

Více

Hmyz

Místo
Riegrova 357, 53862 Hrochův Týnec
Datum konání
Typ

Více

Králíček Petr

Místo
Lázeňská, Chrudim
Datum konání
Typ

Více

Tátova volha

Místo
5. května, Heřmanův Městec
Datum konání
Typ

Více

Mamma Mia! Here We Go Again

Místo
Lázeňská, Chrudim
Datum konání
Typ

Více

JIŘÍ PAVLICA A HRADIŠŤAN & VLASTA REDL S KAPELOU

Datum konání
Typ

JIŘÍ PAVLICA A HRADIŠŤAN  &  VLASTA REDL S KAPELOU - "VANDROVALI HUDCI" Spojení těchto dvou předních uměleckých těles několik let vyprodávalo sály a oslovilo tisíce lidí jedinečným spojením folku, bigbítu a lidové hudby. Byla to jedna z prvních vlaštovek hudby, které se později začalo říkat "world music". VLASTA REDL a JIŘÍ PAVLICA se v roce 2015 rozhodli společná vystoupení obnovit. Navázali na staré hity, ale připravili řadu písní nových. Vzhledem k diváckému úspěchu obě kapely pokračují ve společných koncertech i nadále. Na pódiích se nejprve představí každá kapela sama. Poté se začnou muzikanti prolínat a vše vyvrcholí skvělým vystoupením 13 muzikantů ve společném programu, jenž je zásadní součástí koncertu. Podmanivé melodie, rozmanité texty, plné sbory, skvělé instrumentální výkony, k tomu sametový alt ALICE HOLUBOVÉ a hlavně radost z muzicírování. Jak trefně vystihl manžel Anny Váňové: „Nebeská hudba, ďábelsky zahraná...“ To všechno se na Vás bude hrnout z podia více než 2,5 hodiny… a to v prostředí podvečera a večera v kouzelném prostředí zámeckého parku v Heřmanově Městci. Krásná hudby souzní s koncertem přírody.

Více

Lady Bird

Místo
Lázeňská, Chrudim
Datum konání
Typ

Více

Siberian Meat Grinder v R Klubu

Datum konání
Typ

Co se stane, když spojíte vysokorychlostní thrash metal s hardcore punkem, hiphopem, stoner rockem a black metalem, zapojíte texty inspirované pouliční kulturou, skateboardingem a graffiti a přidáte mystickou image na pódiu, která zahrnuje brutální masky zobrazující mocného Cara Medvěda? Dostanete nezastavitelnou mašinu, která s vysokým množstvím adrenalinu přitahuje všude davy lidí z Moskvy až do Berlína a která se jmenuje „sibiřský masomlýnek“. Unikátní hudební styl a energická show umožnily Siberian Meat Grinder hrát na některých světově proslulých extrémních hudebních festivalech včetně Brutal Assault, With Full Force, Groezrock, Pod Parou, Fluff Fest a dalších a koncertovali společně s Terror, Sick Of It All, Nasty, Deez Nuts…. Kapela vznikla v roce 2011 díky veteránům ruského undergroundového hardcorepunku a rapové scény. Siberian Meat Grinder vydali debutový singl "Hail To The Car", který byl následován dvěma mini alby "Hail To The Car" (2012) a "Versus The World" (2013). Obě nahrávky byly znovu vydány jako jedno album na CD a vinyl od Dirty Six / Destiny Records v roce 2015. Vydání se setkalo s obrovským nadšením fanoušků a kritiků. Výraznou roli hrály četné videoklipy, které produkovala samotná skupina a demonstrovaly svět Siberian Meat Grinder: obří moshe a riskantní stagedives, nadpřirozené postavičky nosící medvědí masky, motocyklové zrůdy, mystické skateboarding gangy a tajuplné lesní rituály. Další činností kapely, kterou si oblíbili fanoušci z celého světa, je originální zboží skupiny, navržené některými zajímavými a vlivnými umělci z Ruska, věnováno světu „Bear Tsar“ - maskotu kapely a vládci sibiřského pekla!Díky tvrdé práci a lásce k undergroundu si Siberian Meat Grinder dokázali vytvořit vlastní subkulturu v rámci subkultury a přilákat následovníky z celé planety!Tahle sibiřská pekelná banda navštíví Chrudim během svého letního turné! 

Více

Za hranicemi možností

Místo
Lázeňská, Chrudim
Datum konání
Typ

Více

Vyhledat v textu

20. 7. Ilja

Zítra: Vítězslav

Jednání VH Mikroregionu  Chrudimsko

Ve čtvrtek 21.6.2018 se konalo jednání výboru Mikroregionu Chrudimsko

Program jednání: Závěrečný účet za rok 2017, hospodaření svazku,dotace POV 2018 a 2019, CSS

 .......................................

Schválený rozpočet na rok 2018

Střednědobý výhled rozpočtu na r. 2019-2020

 Členské příspěvky na rok 2017

Projekt "Podpora meziobecní spolupráce"

 Mikroregion Chrudimsko se zapojil do projektu Svazu měst a obcí - "Podpora meziobecní spolupráce". Projekt je plně hrazený ze zdrojů OP LZZ a bude realizován do 31.5.2015 (viz příloha)

Mikroregion_Chrudimsko_se_zapojil_do_projektu_Svazu_měst_a_obcí.pdf (154,6KB, .pdf)

Strategie území ORP Chrudim 2015 - 2024

Strategie území správního obvodu ORP Chrudim v oblasti předškolní výchovy a základního školství, sociálních služeb, odpadového hospodářství a cestovního ruchu. Dokument je zpracován na období 2015 - 2024.

Strategie území ORP Chrudim

DOKUMENTY KE STAŽENÍ

www.navstevnik.cz

www.borovice.cz

Návštěvnost stránek

160269
Mikroregion Chrudimsko